Kraków Zaprasza - strona główna
Cennik Dodaj firmę Zaloguj się


Turystyka - Strona główna
Kraków Zaprasza - Turystyka
 
Spis główny    > Kawiarnie 

Kawiarnia Expedition Club

ul. Opolska 12 b
Kraków
Tel 12 416 21 17
zobacz na mapie »
 
http://expeditionclub.pl/kawiarnia-expedition-club
biuro@expeditionclub.plditionclub.pl/kawiarnia-ex
http://expeditionclub.pl/kawiarnia-expedition-club

Kawiarnia Expedition Club

Jako pasjonaci podróży, dobrego smaku i przytulnych wnętrz, postaraliśmy się stworzyć klimatyczne miejsce, w którym można miło spędzić czas przy filiżance wyśmienitej kawy, aromatycznej herbaty, lampce wybornego wina, piwa czy mocniejszych trunków.

Kawiarnia Expedition Club powstała przede wszystkim z myślą o podróżnikach, stąd cyklicznie organizowane u nas prelekcje/slajdowiska znanych i mniej znanych obieżyświatów. Chętnie organizujemy tego typu wydarzenia każdemu, kto chce podzielić się swoimi ciekawymi wspomnieniami z wypraw. Kawiarnia jest również idealnym miejscem do planowania podróży – dysponujemy różnorakimi mapami, książkami o tematyce podróżniczej i doświadczeniem, którym chętnie się dzielimy.

W naszej kawiarni każdy może znaleźć coś dla siebie. Posiadamy duży ekran o szerokości 2,5 metra, rzutnik, monitor, TV sat, a nawet gramofon ;) Wyświetlamy ciekawe filmy (udział w projekcji bezpłatny), ważne wydarzenia sportowe i inne. W lokalu non-stop działa bezprzewodowy Internet (doskonałe miejsce na spotkania biznesowe), a na półkach dostępna dla gości biblioteka i gry planszowe.

W okresie letnim zapraszamy do naszego ogródka, w którym panuje rodzinna atmosfera – podgrzewana kiełbaską z grilla. Z racji dogodnej lokalizacji nie obowiązuje nas cisza nocna, ani strefa płatnego parkowania – u nas duży parking gratis tuż przy lokalu.

Kawiarnia Expediton Club, to idealne miejsce na relaks po upalnym, bądź pracowitym dniu.

Oprócz w/w organizujemy także imprezy okolicznościowe:

komunie
chrzciny
osiemnastki
urodziny (także dla najmłodszych)
imieniny
jubileusze
grille
spotkania integracyjne
przyjęcia firmowe
szkolenia
Zapewniamy kompleksową obsługę cateringową dla odbiorców prywatnych i firmowych. Posiadamy sprzęt cateringowy najwyższej klasy (zastawy stołowe, termosy do napojów gorących oraz do żywności, bemary do podgrzewania dań gorących). Dostosujemy ofertę do Państwa potrzeb, niezależnie od charakteru imprezy.

Kawiarnia Expedition Club jest doskonałym miejscem na spotkania towarzyskie, rodzinne, biznesowe, ale także na samotną chwilę. Zapraszamy serdecznie!

 
powiększ
...


 
       

 
Cennik  |   Zaprezentuj swoją firmę  |   Zaloguj się
 


Copyright © 2002-2010
www.Krakow.zaprasza.eu
KRAKÓW ZAPRASZA - Krakowski Portal Internetowy
oraz
Fundacja  Promocji  Kultury

Wszystkie prawa zastrzeżone
Kontakt z Redakcją