Strona Główna
 

 
ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj firmę Logowanie  
URODA   i   ZDROWIE

 
Spis główny  

Klinika Odnowy Kolagenowej Anna Pikura

◄ Wstecz

Sensation – suplement diety

 
zamknij
Preparat doustny kolagenu aktywnego biologicznie w postaci liofilizatu, luksusowy suplement diety. Ten „kosmetyk od środka” przeciwdziała procesom starzenia się skóry i organizmu, pomaga na długo zachować ładny wygląd, sprawność i dobre samopoczucie.

Opracowując skład kapsułek Sensation, pragnęliśmy, aby działały dwutorowo: z jednej strony uzupełniały deficyt kolagenu w naszym organizmie, z drugiej – zapobiegały jego rozpadowi. Dzięki temu ich skuteczność jest podwójna – zapobiegają szkodom, a jednocześnie naprawiają te już istniejące.
Naprawy szkód i realnego cofania wskazówek zegara dokonuje sam kolagen aktywny biologicznie, który dzięki swej niesłychanej przyswajalności uzupełnia niedobory naszego własnego kolagenu. Tę jego rolę wspomaga bioprzyswajalna witamina C, uczestnicząca w syntezie nowych cząsteczek kolagenu w organizmie.
Zapobieganie rozpadowi cząsteczek kolagenu i innym niekorzystnym procesom jest zadaniem licznie obecnych w kapsułkach antyoksydantów: witaminie C towarzyszy witamina E oraz bogate w naturalne przeciwutleniacze algi atlantyckie.
Kolagen aktywny biologicznie oraz dopełniające recepturę witamina C i algi atlantyckie dopełniają wzajemnie swe działanie i synergicznie potęgują jego korzystne skutki, zapewniając zarazem cenne składniki odżywcze, niezbędne do podtrzymania urody i zdrowia.
Dzięki naturalnym proporcjom składników kapsułki działają „inteligentnie”, uzupełniając deficyt kolagenu w organizmie, skutecznie zwalczając wolne rodniki i dostarczając składników odżywczych tam, gdzie są one najbardziej potrzebne. Jednocześnie są „przyjazne” dla organizmu i przyjmowane w zalecanej ilości nie wywołują żadnych niepożądanych skutków ubocznych.
 
...
 
 
Cennik  |   Zaprezentuj swoją firmę  |   Zaloguj się
 


Copyright © 2002-2011
www.Krakow.zaprasza.eu
KRAKÓW ZAPRASZA - Krakowski Portal Internetowy
oraz
Fundacja  Promocji  Kultury

Wszystkie prawa zastrzeżone
Kontakt z Redakcją