Strona Główna
 

 
ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj firmę Logowanie  
ZDROWIE   i   URODA

 
Spis główny  

EuroDent Centrum Dentystyki

◄ Wstecz

O nas

 
zamknij
Już prawie 20 lat staramy się aby uśmiech mógł gościć na Państwa twarzach. W miłej i przyjaznej atmosferze dbamy, by każdy nasz pacjent traktowany był z należytą mu uwagą i zrozumieniem. Wysoko wykwalifikowany personel jest do Państwa dyspozycji w siedmiu nowocześnie wyposażonych gabinetach, 12 godzin na dobę.

Stomatologia zachowawcza w EuroDent Kraków

Leczymy wszelkiego rodzaju ubytki, mamy wysoko rozwiniętą technikę leczenia kanałowego, wykonujemy wybielanie zębów oraz leczenie laserem. Dzieci oddane w nasze ręce są w komfortowej sytuacji. Zapewniamy im bowiem bezstresowe leczenie żelem.


Chirurgia stomatologiczna w EuroDent Kraków

Wykonujemy pełną gamę zabiegów chirurgicznych w tym: usuwanie zębów, implanty, resekcje zębów, plastykę wędzidełka, a w razie konieczności pobieramy materiał do badania histopatologicznego.


Ortodoncja w EuroDent Kraków

Mamy już liczne grono pacjentów którzy dzięki nam mogą się szeroko uśmiechać, przywracamy im pewność i wiarę w siebie wykonując aparaty stałe i ruchome.


Protetyka w EuroDent Kraków

Szeroka gama protez całkowitych, częściowych, mostów oraz koron pozwala rozwiązać nam nawet najtrudniejsze przypadki. Dla bardziej wymagających wykonujemy korony na złocie i cyrkonie.


Pracowania rentgenowska w EuroDent Kraków

W celu zapewnienia komfortu naszym pacjentom wyposażyliśmy pracownię rtg w aparaty najnowszej generacji o niskim współczynniku promieniowania, dzięki którym mamy możliwość wykonania na miejscu zdjęć punktowych, panoramicznych oraz cefalometrycznych.
 
...
 
 
Zaprezentuj swoją firmę  |   Zaloguj się
 


Copyright © 2002-2012
www.Krakow.zaprasza.eu
KRAKÓW ZAPRASZA - Krakowski Portal Internetowy
oraz
Fundacja  Promocji  Kultury

Wszystkie prawa zastrzeżone
Kontakt z Redakcją