Strona Główna
 

 
ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj firmę Logowanie  
ZDROWIE   i   URODA

 
Spis główny  

Gabinet Urody

◄ Wstecz

Nowości

 
zamknij
Lina Anty Age de Lux
Najnowsza propozycja firmy Clarena jest skierowana do osób o skórze dojrzałej. Użyte w niej aktywne składniki intensywnie pielęgnują skórę, działają przeciwzmarszczkowo oraz hamują zachodzące w skórze procesy starzenia. Obecność tripeptydu botoksopodobnego wygładza zmarszczki, podczas gdy Superlift® tworzy mikrokrystaliczną sieć liftującą i spłycającą mikrorzeźbę skóry. Skutkiem jest natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie. Kompleks Vitasource™ cofa zegar biologiczny skóry o 10 lat.

White Line
Linia kosmetyków z innowacyjną molekułą wybielającą i chroniącą skórę przed fotostarzeniem. Dzięki zastosowaniu Chromabright™, który hamuje syntezę melaniny o 43%, skuteczność White Line jest źródłem satysfakcji dla wielu osób cierpiących z powodu przebarwień i niedoskonałości skóry dojrzałej. White Line to cera czysta jak śnieg.

Mezoterapia bezigłowa
Mezoterapia polega na wstrzykiwaniu substancji czynnych bezpośrednio w miejsca zabiegowe. Ze względu na dużą inwazyjność jest ona wykonywana w gabinetach dermatologicznych i chirurgii plastycznej. Skuteczność mezoterapii zainspirowała kosmetologów do poszukiwania metody alternatywnej, pozbawionej skutków ubocznych. Wynikiem tych działań jest zupełnie nowy system śródskórnej aplikacji substancji czynnych – mezoterapia bezigłowa.
Mezoterapia bezigłowa CLARENA to jedyna metoda oparta na terapii skojarzonej, wykorzystującej jednoczesne działanie 3 bodźców:
* Fali ultradźwiękowej
* Impulsu elektroterapeutycznego
* Koktajli substancji aktywnych

Mezoterapia bezigłowa - szybko, bezinwazyjnie i bezboleśnie usuwa zmarszczki i odmładza skórę bez ryzyka powikłań związanych z mezoterapią igłową (iniekcyjną).

Najtaniej w Krakowie!
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

PROWADZIMY SPRZEDAŻ PROFESJONALNYCH KOSMETYKÓW FIRMY CLARENA
 
...
 
 
Zaprezentuj swoją firmę  |   Zaloguj się
 


Copyright © 2002-2012
www.Krakow.zaprasza.eu
KRAKÓW ZAPRASZA - Krakowski Portal Internetowy
oraz
Fundacja  Promocji  Kultury

Wszystkie prawa zastrzeżone
Kontakt z Redakcją