Kraków Zaprasza - strona główna
Dodaj firmę - cennik Zaloguj się

Restauracje - Strona główna
 
 
Spis główny    > Kawiarnie 

Pod Słońcem - Restauracja i Kawiarnia Gehanowska

31-013 Kraków
Rynek Główny 43
tel. 12 422 93 78, wewnętrzny 16/17
zobacz na mapie »
 
http://www.podsloncem.com
kontakt@gehanowska.pl
http://www.podsloncem.com

Restauracja mieści się w zabytkowych, średniowiecznych piwnicach na Krakowskim Rynku Głównym, nad którymi góruje olbrzymi, kamienny wizerunek słońca. Pan Słońce, w postaci kunsztownej kamiennej rzeźby przyświeca gościom jedzącym w tej cieszącej się powodzeniem restauracji. Przyjazna obsługa serwuje dobre jedzenie rzeszom zarówno lokalnej klienteli jak i turystów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie od obiadu w wesołym gronie przyjaciół i przystępnej cenie, do wyszukanej kolacji przy świecach i lampce wybornego wina. Sama restauracja czynna jest od południa do północy. Restauracja w lecie klimatyzowana, a w zimie posiadająca kominek, spełni gusta każdego klienta. Całość lokalu łączy w sobie cechy restauracji i pubu, gdzie klimat, muzyka, a przede wszystkim tradycyjne dania kuchni polskiej stwarzają kameralny nastrój.

Na parterze znajduje się elegancka i nostalgiczna kawiarnia, chętnie odwiedzana przez znane osoby życia politycznego i kulturalnego. Olbrzymie okno otwiera widok jak kalejdoskop na krakowski Rynek. Kawiarnia otwarta jest już od 8 rano, kiedy to podaje się dobrą kawę i smaczne zestawy śniadaniowe. Latem zapraszamy do jednego z najbardziej popularnych ogródków na Rynku.

Organizujemy imprezy okolicznościowe (na miejscu do 80 osób) oraz cateringowe poza lokalem do 100 osób.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą restauracją i do skorzystania z naszej oferty. Oprócz obsługi indywidualnych klientów organizujemy również przyjęcia okolicznościowe oraz cateringi. Posiadamy specjalną ofertę przygotowaną dla grup. Dbamy by menu było tradycyjne, polskie ale także wyszukane by zaspakajało gusta każdego klienta. W profesjonalny sposób obsłużymy grupy do 80 osób. Za rezerwację klient nie ponosi dodatkowych kosztów. W celu uzyskania dokładnych informacji prosimy o kontakt pod numerem 012 422 93 78

Zapraszamy codziennie od 8:00 do 24:00.
 
powiększ


Restauracja Pod Słońcem - Potrawy  
więcej


Restauracja Pod Słońcem - Wnętrze  
więcej


Kawiarnia Gehanowska - Desery  
więcej


Kawiarnia Gehanowska - Wnętrze  
więcej


 
       
 
Dodaj firmę - Cennik   |   Zaloguj się
 


Copyright © 2002-2013
www.Krakow.zaprasza.eu
KRAKÓW ZAPRASZA - Krakowski Portal Internetowy
oraz
Fundacja  Promocji  Kultury

Wszystkie prawa zastrzeżone
Kontakt z Redakcją