Kraków Zaprasza - strona główna
Dodaj firmę - cennik Zaloguj się

Restauracje - Strona główna
 
 
Spis główny    > Kawiarnie 

ArtCafe Barakah

ul. Paulińska 28
31-065 Kraków

tel.: (+48) 12 397 80 47
zobacz na mapie »
 
http://www.teatrbarakah.com/artcafe-barakah-1295759715.html
pr@teatrbarakah.com
http://www.teatrbarakah.com/artcafe-barakah-1295759715.html

ArtCafe Barakah - zapraszamy tych, którzy chcą się napić, porozmawiać, posiedzieć, przy barze postać, posłuchać, popatrzeć...

... i poczytać. Tworzymy w ArtCafe czytelnię i w związku z tym zapraszamy Was do przynoszenia książek, którymi chcecie się z nami, ale przede wszystkim z naczymi Gośćmi, czyli po prostu między sobą podzielić. Wielkie dzięki dla Lidii Bogaczówny i Elżbiety Manthey za pierwsze egzemplarze. Mamy już ze dwie półki. Czekamy na kolejne!

Klubokawiarnia teatralna o artystycznym klimacie kilka stóp pod ziemią krakowskiego Kazimierza idealnie nadaje się do przesiadywania godzinami.
W lecie potrzebny chłód, w zimie konieczne ciepło. I słusznie - przesiadujcie. Godziny otwarcia temu sprzyjają. Zapraszamy bowiem od poniedziałku do niedzieli od 17:00 i tak do oporu!

W każdą środę wyzywamy Was na pojedynek! Środa to bowiem dzień z grami planszowymi - podejmiecie wyzwanie? Natomiast w każdy dzień bez wyjątku w części ArtCafe, którą nazywamy Wieżą Ciśnień - sprawdźcie dlaczego! - można oglądać sztukę. Do Galerii warto często zaglądać - średnio raz na miesiąc organizujemy wernisaż kolejnej wystawy.
 
powiększ
...


 
       
 
Dodaj firmę - Cennik   |   Zaloguj się
 


Copyright © 2002-2013
www.Krakow.zaprasza.eu
KRAKÓW ZAPRASZA - Krakowski Portal Internetowy
oraz
Fundacja  Promocji  Kultury

Wszystkie prawa zastrzeżone
Kontakt z Redakcją