Strona Główna
 

 
ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj firmę Logowanie  
ZDROWIE   i   URODA

 
Spis główny  

Kosmetyka Estetyczna & Dermatologia New Life

ul. Kluczborska 15/ 1LU
Kraków
tel. 796 902 902
zobacz na mapie »
 
http://www.new-life.com.pl
gabinetnewlife@gmail.com
http://www.new-life.com.pl

O NAS
New Life to nowoczesny i niezwykle dynamicznie rozwijający się gabinet kosmetyki estetycznej i dermatologii. Powstał z myślą o ludziach pragnących poprawić swoją urodę, sylwetkę i zdrowie.
Gabinet współpracuje ze specjalistami z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej, flebologii, dietetyki holistycznej i podologii oraz wizażu.

Oferujemy naukowo potwierdzone zabiegi z zakresu odmładzania skóry, zaawansowane technologicznie metody wyszczuplania i modelowania sylwetki, najnowsze osiągnięcia laseroterapii, bezoperacyjne metody leczenia żylaków i naczynek kończyn dolnych, holistyczne podejście do zaburzeń odżywiania, a także zajmujemy się biokorekcją organizmu dobierając indywidualny program żywieniowy i prafarmaceutyki stworzone przez naukowców SCFB.
Opatentowana przez Syberyjskie Centrum Farmakologii i Biotechnologii unikalna technologia Axis, zapewnia pełny powrót funkcji komórek, wspomaga biologiczną młodość organizmu , pozwala zatrzymać lub spowolnić postęp poważnych chorób.Preparaty Linii Dienaj przywracają prawidłowy stan organizmu na poziomie molekularnym.

Pracujemy na znanych, sprawdzonych i profesjonalnych markach, wykorzystując innowacyjne metody i urządzenia.
Doświadczony i znakomicie wykwalifikowany personel to kolejny atut naszego salonu. Przed rozpoczęciem zabiegów, specjalista z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej, flebologii czy dietetyki doradzi optymalną kurację w gabinecie i w domu. Zapewniamy miłą i komfortową atmosferę, a także pełną dyskrecję.

"NEW LIFE TO SALON, KTÓRY ODMIENI TWOJE ŻYCIE, PODARUJE CI TO CZEGO PRAGNIESZ I OCZEKUJESZ"
" Z piękną i zdrową skórą przez życie"
 
powiększ
...


 
       
 
Zaprezentuj swoją firmę  |   Zaloguj się
 


Copyright © 2002-2012
www.Krakow.zaprasza.eu
KRAKÓW ZAPRASZA - Krakowski Portal Internetowy
oraz
Fundacja  Promocji  Kultury

Wszystkie prawa zastrzeżone
Kontakt z Redakcją