Strona Główna
 

 
ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
 
- OGŁOSZENIA

FIRMY ► | NOCLEGI | RESTAURACJE | PRZYJĘCIA | URODA | ZDROWIE
Ogłoszenia - OFERUJĘ »  + Dodaj ogłoszenie  
OFERUJĘ
Wpisz szukane słowo lub frazę.   
Antyki, Sztuka
Biuro, Języki obce
Budownictwo
Dla dzieci
Dom, Ogród
Edukacja, Kursy, Szkolenia
Elektronika i AGD
Finanse, Ubezpieczenia
Gastronomia
Książki, Poligrafia
Motoryzacja
Muzyka, Film
Narzędzia, Maszyny
Nieruchomości, Lokale
Odzież, Obuwie
Praca
Prawo
Transport
Turystyka, Sport
Uroczystości, Śluby
Uroda, Zdrowie
Zwierzęta

 » Budownictwo

Stolarz Bieniek
tel. 535950777
biuro@stolarzbieniek.pl
Stolarzbieniek
stolarzbieniek.pl
Meble na wymiar od Stolarz Bieniek
Jesteśmy zakładem stolarskim z tradycjami przedwojennymi, gdyż nasz dziadek Zygmunt Bieniek był pierwszym stolarzem w rodzinie. Kontynuujemy zatem tradycje rodzinne od 3 pokoleń, co powoduje iż wszyscy w rodzinie stolarstwo mamy we krwi i zawód ten towarzyszy nam od dziecięcych lat.

Czas płynie a my od ponad 83 lat produkujemy na zamówienie meble w Warszawie i okolicach. Jesteśmy profesjonalnymi rzemieślnikami, którzy zakochani są w swojej pracy i gotowi jesteśmy wykonać arcydzieło, spełniające marzenia i życzenia klientów.

W dzisiejszych czasach, na rynku usług budowlanych pełno jest tzw. „składaczy mebli”, którzy pracują szablonowo poprzez ograniczone umiejętności i wpływa na brak możliwości wykonania wszystkich pomysłów i wymagań klienta. Nasi fachowcy są w pełni profesjonalistami, dbającymi o każdy szczegół podczas produkcji i montażu mebli. Jesteśmy rzemieślnikami dla których każdy ukończony projekt, staje się nowym etapem w rozwoju i dążeniu do doskonałości.

Nasz warsztat stolarski, oferuje produkcję wyrobów z drewna na zamówienie, produkujemy meble z litego drewna, płyt wiórowych i innych materiałów przyjaznych dla środowiska. Na przestrzeni lat technologia pozwala nam na przyśpieszenie produkcji mebli oraz na zmniejszenie kosztów ich wytwarzania. Wspomniany rozwój branży stolarskiej, ma wpływ także na jakość wyrobów meblarskich.

Cieszymy się z faktu iż naturalne drewno słusznie zyskało dużą popularność w stolarstwie – z tego materiału wytwarzanych jest wiele produktów wyróżniających się nienaganną jakość i estetycznym wyglądem. Drewno hojnie dzieli się z ludźmi swoim naturalnym ciepłem, tworząc niepowtarzalną aurę i wspaniały nastrój.
http://stolarzbieniek.pl
20-04-2021

 Dodaj ogłoszenie
 
 Copyright © 2002-2023 KRAKÓW ZAPRASZA Kontakt z Redakcją
     
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone w ogłoszeniach.