Kraków Zaprasza - strona główna
Dodaj firmę - cennik Zaloguj się

Restauracje - Strona główna
 
 
Spis główny  

Cafe Bistro Guliwer

31-005 Kraków
ul. Bracka 6
tel. +48/ 12 430 24 66
tel. kom. +48 504 081 451
zobacz na mapie »
 

Cafe Bistro Guliwer stworzyliśmy z myślą o wszystkich, którzy w pobliżu krakowskiego Rynku, poszukują miejsca, gdzie w przyjemnej, niezobowiązującej atmosferze można napić się filiżanki dobrej kawy, aromatycznego naparu herbacianego, doskonałego wina w przystępnej cenie, a także zjeść smaczne śniadanie, lunch czy kolacje.

Naszą specjalnością jest wino. Wybieramy krótkie serie najlepszych win z różnych krajów, które można zamawiać na lampki i karafki w bardzo przystępnych cenach (również na studencką kieszeń). Oferujemy także wino podawane w butelkach, które można wybrać z bogatej karty win.

Do późnych godzin wieczornych serwujemy dania kuchni polskiej, włoskiej czy francuskiej, oparte wyłącznie na zdrowych, naturalnych komponentach.

Dopełnieniem naszej oferty jest wspaniała kawa Carraro, palona w rodzinnej palarni we włoskim Schio, naturalne, wysokiej jakości napary herbaciane La Via del Te oraz pieczone przez naszych kucharzy domowe ciasta - sernik, szarlotka, tarta cytrynowa, a także prawdziwa gęsta gorąca czekolada.

Cafe Bistro Guliwer to świetny wybór dla osób, które w czasie przerwy w zajęciach czy pracy, chcą przy filiżance kawy, bądź szybkim lunchu, sprawdzić pocztę elektroniczną (mamy WI FI). To dobry przystanek w drodze z filharmonii, wernisażu czy kina z których znany jest Kraków. Wreszcie świetne miejsce dla spotkań rodzinnych i towarzyskich, zarówno kameralnych, jak i tych w szerszym gronie - podczas uroczystego obiadu, kolacji czy przy lampce wina i przekąsce.

Serdecznie zapraszamy!
 
powiększ
...


 
       
 
Dodaj firmę - Cennik   |   Zaloguj się
 


Copyright © 2002-2013
www.Krakow.zaprasza.eu
KRAKÓW ZAPRASZA - Krakowski Portal Internetowy
oraz
Fundacja  Promocji  Kultury

Wszystkie prawa zastrzeżone
Kontakt z Redakcją