Kraków Zaprasza - strona główna
Dodaj firmę - cennik Zaloguj się

Restauracje - Strona główna
 
 
Spis główny  

Restauracja Biała Róża

ul. Straszewskiego 16
31-101 Kraków
Tel. 12 421 51 90
zobacz na mapie »
 
http://www.RestauracjaBialaRoza.pl
biuro@restauracjabialaroza.pl
http://www.RestauracjaBialaRoza.pl

Restauracja Biała Róża mieści się w sercu Krakowa – tuż obok Filharmonii i Plant, w sąsiedztwie Rynku Głównego i Zamku Królewskiego na Wawelu. Stąd wszędzie jest blisko, cały Kraków jest na wyciągnięcie ręki. Historyczny kompleks pałacowy, w którym znajduje się Restauracja zapewnia niezwykły i zaciszny klimat. To miejsce o znakomitej tradycji zostało zaadaptowane z wielką dbałością o szczegóły, aby zagwarantować atmosferę, w której będziecie mogli Państwo cieszyć się smakiem naszych dań. Dla Państwa wygody zapewniamy bezprzewodowy dostęp do Internetu, jest także możliwość skorzystania z przestronnego parkingu, a rodzice z dziećmi na pewno docenią przeznaczone dla nich udogodnienia.

Czerpiemy z bogatej tradycji kuchni polskiej. Nasze dania łączą w sobie niezwykłe smaki i aromaty, którym nadajemy lekki kształt i znakomitą jakość. Wszystko, co Państwu oferujemy jest tworzone z pasją i profesjonalizmem.

Ze szczególną starannością dobieramy naszych dostawców – jakość i bliskość upraw oraz hodowli są dla nas niezwykle istotne. Preferujemy lokalnych dostawców z ekologicznymi certyfikatami. Wiemy, że dania wysokiej klasy swój początek biorą w najlepszych produktach.

Zapraszamy codziennie na lunch, obiad czy kolację w gronie rodziny, przyjaciół i partnerów biznesowych. Organizujemy przyjęcia, bankiety i konferencje, przygotujemy również catering serwowany w miejscu wybranym przez Państwa. Nasz personel zadba o to, aby przy każdej okazji poczuli się Państwo komfortowo i wyjątkowo. 
powiększ
...


 
       
 
Dodaj firmę - Cennik   |   Zaloguj się
 


Copyright © 2002-2013
www.Krakow.zaprasza.eu
KRAKÓW ZAPRASZA - Krakowski Portal Internetowy
oraz
Fundacja  Promocji  Kultury

Wszystkie prawa zastrzeżone
Kontakt z Redakcją