Kraków Zaprasza - strona główna
Dodaj firmę - cennik Zaloguj się

Restauracje - Strona główna
 
 
Spis główny  

C.C. Stefan Batory

Kraków, Bulwar Czerwieński
Telefon: 664 929 016
zobacz na mapie »
 
http://www.stefanbatory.com
marketing@stefanabtory.com
http://www.stefanbatory.com

Na pokładzie C.C. Stefan Batory znajduje się:

- restauracja polska i włoska
- kawiarnia
- pokój VIP dla 40 osób
- multimedialna sala konferencyjna dla 200 osób
- taras z widokiem na Wawel
- ekskluzywny apartament
- wydajna kuchnia, obsługująca cały obiekt

Wszystkie sale wyposażone są w najwyższej klasy sprzęt elektroniczny. Dzięki temu na naszym pokładzie łatwo zorganizować:

- konferencje
- szkolenia
- koncerty
- wystawy
- wesela
- imprezy zamknięte i firmowe

... oraz co tylko Państwo zapragną!

W czasie przygotowań do zacumowania C.C Stefan Batory przy brzegu Wisły przyświecała nam jedna idea. Ideą tą było przywrócenie do życia bulwarów wiślanych, emanujących niegdyś zabawą i radosną atmosferą. Z czasem mieszkańcy Miasta Królów zwrócili swą uwagę w kierunku atrakcji Starego Miasta, pozwalając na częściowe opustoszenie bulwarów. My to zmieniamy!

Dzięki nam w tym najpiękniejszym zakątku Krakowa rozbrzmiewa symfonia kuchennych aromatów i muzyki na żywo, której dźwięki tworzą rytm tętniących życiem bulwarów!

Chcąc zachęcić mieszkańców Krakowa i turystów do powrotu na malownicze brzegi Wisły, stworzyliśmy wymarzone miejsce spotkań na bulwarach!

Cumując u stóp Wawelu mamy okazję oddać hołd polskiej tradycji sutych uczt, organizowanych dawniej na Wzgórzu Wawelskim. Tych, którzy chcieliby zaznać staropolskiej gościnności, zapraszamy do restauracji pokładowej, gdzie w klimacie ekskluzywnych kajut można rozpieścić podniebienie przysmakami polskiej kuchni, jakimi niegdyś zastawiane były stoły na Zamku Królewskim.

Bazujące na rodzimych przepisach menu urozmaiciliśmy domieszką kuchni włoskiej, by na naszym pokładzie godnie powitać również tych, którzy gustują w najlepszych smakach kuchni światowej.

Goście żądni uciech i relaksu odnajdą je na naszym górnym pokładzie. Taras nawiązuje do idei włoskiej trattorii, w której każdy przechodzień jest mile widziany i ciepło witany! Otwarta przestrzeń z widokiem na Wawel pozwoli rozkoszować się klimatem historycznego Krakowa. Tę magiczną chwilę umilą wyborne przekąski i napoje, oraz orkiestra koncertująca na żywo.

Stefan Batory to przypływ życia na bulwarach!
 
powiększ
...


 
       
 
Dodaj firmę - Cennik   |   Zaloguj się
 


Copyright © 2002-2013
www.Krakow.zaprasza.eu
KRAKÓW ZAPRASZA - Krakowski Portal Internetowy
oraz
Fundacja  Promocji  Kultury

Wszystkie prawa zastrzeżone
Kontakt z Redakcją