POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj relację Rejestracja Logowanie

 KALENDARZ
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA KRONIKA RELACJE NASZ PATRONAT DNI BEZPŁATNE W MUZEACH


  ARCHIWUM  
KRONIKA
     2 z 31 
34. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE
Serce branży beauty bije w Krakowie!

Już w dniach 5-6 listopada w Expo Kraków odbędzie się 34. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE!

Podczas kongresowego weekendu profesjonaliści będą mogli wziąć udział w inspirujących wykładach, pokazach i warsztatach, które poprowadzą eksperci z Polski i całego świata.
31/08/2016 więcej...
Koncert "Magia Marzeń V – edycja krakowska jubileuszowa"
Już po raz piąty - Ambasador Fundacji Mam Marzenie Małgorzata Kożuchowska oraz wolontariusze serdecznie zapraszają wszystkich na koncert charytatywny "Magia Marzeń V – edycja krakowska jubileuszowa", który odbędzie się 22 września 2016 roku o godzinie 19 w klubie Odeon przy ul. Rynek Główny 28 w Krakowie.
22/08/2016 więcej...
Filharmonia Futura. Flashmob na Rondzie mogilskim.
Filharmonia Futura, pierwsza w Polsce niezależna filharmonia, zrealizowała 9 czerwca b.r. o godzinie 12.00 na płycie dolnej Ronda Mogilskiego w Krakowie promocyjne wydarzenie - flashmob pt."Koncert na Rondzie",

Wystąpili artyści orkiestry Filharmonii Futura oraz m.in. Mateusz Ziółko, zwycięzca trzeciej edycji "The Voice of Poland".
09/06/2016 więcej...
Piknik Krowoderski – Krakowiacy i Górale
Tegoroczny Piknik Krowoderski opanują Krakowiacy i Górale. Już 28 maja w Parku Jordana będzie można wczuć się w małopolskie klimaty.

Piknik od lat gromadzi rzesze odbiorców. Jest to wydarzenie dedykowane dzieciom z Krakowa i okolic, ich rodzicom i opiekunom, wszystkim, którzy lubią dobrą zabawę na wysokim poziomie. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Organizatorami Pikniku Krowoderskiego są Radę Dzielnicy V Miasta Krakowa i Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza”, ul. Reymonta 18.

Spotkanie z Krakowiakami i Góralami rozpocznie się o godzinie 10.00.
16/05/2016 więcej...
XIX Krakowskie Spotkania z Muzyką Cerkiewną
Po raz dziewiętnasty odbędą się Krakowskie Spotkania z Muzyką Cerkiewną w dniach 14-21 maja. Podczas spotkań wystąpią najlepsze chóry, laureaci festiwali, koncertujący w Europie i na świecie. Spotkania te to jedyna, na tak szeroką skalę, możliwość zetknięcia się z muzyką prawosławia w Krakowie, mającym prawosławne tradycje od tysiąca lat.
15/04/2016 więcej...
Puchar Świata w Rock'n'Rollu Akrobatycznym
Rock'n'Roll Akrobatyczny Sport 21-go Wieku zagości w Krakowie !

Już 23.04.2016 masz szansę uczestniczyć w największym wydarzeniu tanecznym tego roku.
Eksplozja energii, ekstremalna akrobatyka, perfekcyjny dynamiczny taniec w wykonaniu najlepszych na świecie par Rock'n'Rolla Akrobatycznego !

W Krakowie spotkają się najlepsi !
23/03/2016 więcej...
Targi Dom Inteligentny
Z największą przyjemnością informujemy, że piąta edycja TARGÓW DOM inteligentny oraz AV&HOME CINEMA SHOW 2016 odbędzie się już w dniach 8-10 kwietnia b.r. w ultranowoczesnym EXPO KRAKÓW przy ulicy Galicyjskiej 9.

W trakcie imprezy będzie można nie tylko ZOBACZYĆ, ale również KUPIĆ w specjalnych, atrakcyjnych cenach wszystko, co potrzebne do budowy i wyposażenia domu lub mieszkania!
01/03/2016 więcej...
ZOBACZ
PROPOZYCJE NA DZIŚ »

 

 KIERMASH vol. XII I Zima w Forum

Hotel Forum
ul. Marii Konopnickiej 28, Kraków

WSTĘP WOLNY   


 Ozdoby świąteczne - pompony

os. Centrum A 6a

   


 

... więcej »


 Copyright © 2002-2013


Polskie Niezależne Media
 
Kontakt z Redakcją