POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

 KALENDARZ
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE NASZ PATRONAT DNI BEZPŁATNE W MUZEACH


   
Kategorie wydarzeń
 
Film
Kabaret
Literatura
Muzyka
Plastyka
Sport
Taniec
Teatr
Wystawy różne
Wydarzenia inne
 
Bezpłatne

Dla dzieci

Wspólne: dla dzieci i dorosłych

Dla seniorów

Festiwale

Biznesowe

Odbywające się online
 
 
15-06-2024       
WYDARZENIE ARCHIWALNE, już zakończone
POD NASZYM PATRONATEM
XVI Piknik Krowoderski „W krainie bajek”
ZAPRASZA
Młodzieżowy Dom Kultury "Dom Harcerza"
ul. Reymonta 18
30-059 Kraków
tel. 12 638 42 12
tel. 12 637 59 35
tel. 12 63 737 61
http://www.mdk-dh.krakow.pl
biuro@mdk-dh.krakow.pl
miejsce:
MDK Dom Harcerza, ul. Reymonta 18
11.30
BEZPŁATNE
DLA DZIECI
zapraszamy dzieci w wieku 0-6 lat
zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat
WSPÓLNE: dla dzieci i dorosłych
» Wydarzenia inne
Lubicie dobrą zabawę? Chcecie ciekawie i twórczo spędzić sobotę? Mamy dla Was nie lada atrakcje i mnóstwo pozytywnych wrażeń - już 15 czerwca zapraszamy Was na XVI Piknik Krowoderski "W krainie bajek".

W tym roku zabierzemy Was w świat bajek, dziecięcej wyobraźni i zaczarowanych wspomnień. W ramach imprezy odbędzie się konkurs na najlepsze bajkowe przebranie, gościć będziemy Klub Sportowy Kraków Dragons, który zapozna Was z tajnikami gry w quadballa, poprowadzi też warsztaty z wykonywania różdżek, będzie czekać na Was sesja zdjęciowa z miotłami, łapanie znicza, rzucanie kaflem do pętli i quiz wiedzy o Harrym Potterze!

W ramach Pikniku w wir zabawy porwą Was gry i rozgrywki sportowe, przejażdżki konne, warsztaty cyrkowe, plastyczne, malowanie buziek, koncert bajkowych przebojów i wiele innych atrakcji z loterią na czele, w której w tym roku czeka na Was mnóstwo fantastycznych nagród. Naszym milusińskim czas osłodzi wata cukrowa, pyszne gofry i popcorn.

Klub Kultury Paleta przygotuje pełen zaczarowanej wyobraźni program zawierający rodzinne warsztaty plastyczne – wakacyjne kapelusze z papieru i eko ozdoby z materiałów naturalnych.
Piknik Krowoderski będzie wspaniałą okazją do aktywnego udziału w różnorodnych aktywnościach. Będzie na Was czekać stanowisko malowania twarzy dla dzieci, tworzenia wielkoformatowych baniek i modelowania balonowych zwierzaków. Dla wszystkich chętnych udostępniona będzie możliwość przejażdżek konnych, podziwiania pokazów cyrkowych i wzięcia udziału w loterii z nagrodami. Na uczestników czekać będzie również najlepszy „utrwalacz” piknikowych wspomnień – fotobudka i wiele innych atrakcji, wśród których każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie, a ze sceny popłyną dźwięki znanych i lubianych piosenek bajkowych.

„Piknik Krowoderski” to również miejsce prezentacji i promocji młodych talentów. Wśród zespołów dziecięcych i młodzieżowych wystąpią laureaci organizowanego przez MDK „Dom Harcerza” Konkursu Piosenki Anglojęzycznej „Singing Kids”, Zespół „Canzonetta”, „Debiuty”, DH Dance i Cheerleaderki, a także zespół instrumentalny. Plastycy z „Domu Harcerza” poprowadzą warsztaty plastyczne i zrobią razem z Wami fantastyczne, kolorowe torby! Zapraszamy również na spektakl „Autobus pełen bajek”! Podczas wydarzenia zaprezentuje się, m.in. Rada Dzielnicy V Krowodrza i szkoły działające na jej terenie. Całość zakończy koncert „Witajcie w naszej bajce” Dominiki Guzek.

Zapraszamy!
Informacje na: https://www.facebook.com/mdkdhreymonta18
Organizatorem Pikniku jest Rada Dzielnicy V Miasta Krakowa i Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza” przy ul. Reymonta 18.
https://www.mdk-dh.krakow.pl/aktualnosci/1381-xvi-piknik-krowoderski-w-krainie-bajek
https://www.facebook.com/mdkdhreymonta18
Miejsce:
MDK Dom Harcerza, ul. Reymonta 18
Godz.
11.30
WYDARZENIE ARCHIWALNE, już zakończone

 
 

BIBLIOTEKI  |  CENTRA KULTURY  |  GALERIE  |  KABARETY  |  KINA  |  KLUBY  |  MUZEA  |  MUZYCZNE  |  SPORT  |  STOWARZYSZENIA  |  TANECZNE  |  TEATRY  |  INNE


Dodaj wydarzenie    |    Dodaj relację    |    Rejestracja  |  Logowanie


 Copyright © 2002-2024


Polskie Niezależne Media
 

 O patronacie medialnym    |    Kontakt z Redakcją

 Serwis Dziś w Krakowie jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury